14.01.2023

Inwestycyjna Róża Złote Sztabki PAMP

Coins from World jest sprawdzonym sklepem internetowym wybieranym przez kolekcjonerów cennych monet z całego świata. Mamy jednocześnie świadomość, że spora część naszych klientów szuka wartościowych dóbr inwestycyjnych, dlatego z przyjemnością wprowadziliśmy do oferty renomowane, cenione na całym świecie, legendarne bulionowe sztabki złota szwajcarskiej firmy PAMP. Dowiedz się, dlaczego warto w nie zainwestować i co je wyróżnia.

       Sztabka 1 uncja          Sztabka 20 gram        Sztabka 10 gram          Sztabka 5 gram


Sztabki PAMP – szwajcarska jakość i niezwykła estetyka

Czy wiesz, że 4 z 6 rafinerii złota przerabiających łącznie aż 90% światowego złota znajdują się w Szwajcarii? Niewielki, ale za to bogaty i bezpieczny kraj słynie z wytwarzania dóbr luksusowych i jest światowym liderem rafinacji złota oraz produkcji sztabek bulionowych, które stanowią pożądany przedmiot kolekcjonerski, a przede wszystkim inwestycyjny. Szwajcaria jest centrum europejskiego i światowego systemu bankowego, jak również krajem słynącym z wysokich standardów usług finansowych. Jakość złota inwestycyjnego sygnowanego marką PAMP dowodzi tego najlepiej.

PAMP – producent złotych sztabek, które są słynne na całym świecie – działa na rynku od 1977 roku. Francuski akronim „Produits Artistiques Metaux Precieux” tłumaczy się jako „produkty artystyczne z metali szlachetnych” i nie są to słowa na wyrost. Złote sztabki Róża (podobnie jak inne, np. z kultowym motywem Fortuny) są miniaturowymi dziełami sztuki, a ich wysoka renoma wynika zarówno z wartości materialnej, jak i samej estetyki.

Złote sztabki PAMP są oznaczane na rewersie słowami „Essayeur Foundeur”, co gwarantuje najwyższą czystość i jakość, oznaczają stempel przysięgłego rzeczoznawcy, który na podstawie szwajcarskiego prawa federalnego, a konkretnie ustawy regulującej kontrolę metali szlachetnych, musi posiadać specjalną licencję. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpowiedzialne za tę kwestię organy w Szwajcarii mogą w każdej chwili skontrolować księgi rzeczoznawców. Na tej podstawie można z całą pewnością zaznaczyć, że złoto inwestycyjne PAMP spełnia najwyższe normy, które podlegają państwowej i branżowej kontroli. To efekt stosowania się do restrykcyjnych procedur tak wytwarzania, jak i badania oraz kontrolowania produktów trafiających do klientów na całym świecie.

Sztabki złota PAMP (1 uncja oraz 5, 10 lub 20 gramów) są uznawane za najlepsze w swojej kategorii. Firma wytwarza ja przede wszystkim w zakładzie położonym w pięknym Castel San Pietro – obok rafinerii jest to zaawansowana technologicznie linia, w której najwyższej klasy inżynierowie specjalizują się w innowacyjnej produkcji złota inwestycyjnego w postaci sztabek kojarzących się z pionierskim wykorzystaniem zdobień na rewersie. PAMP słynie przede wszystkim z motywu rzymskiej Fortuny, aczkolwiek oferowana przez nas Róża budzi równie duży zachwyt kolekcjonerów i inwestorów z całego świata.

Dość powiedzieć, że złote sztabki PAMP są objęte akredytacją London Bullion Market Assocation i Szwajcarskiego Banku Centralnego. Nic więc dziwnego, że polecają je najważniejsze instytucje finansowe świata pod kątem inwestycji i gromadzenia kapitału.

PAMP Róża – co warto wiedzieć o złotej sztabce?

Co przedstawia rewers?

Na awersie złotej sztabki PAMP znajduje się starannie wykonany motyw kwitnącej róży. Naturalne piękno jest uwypuklone lustrzanym wykończeniem. Róża to kwiat miłości, ofiaruj tę złotą sztabkę w prezencie ukochanej osobie. 

 

 

Co przedstawia awers?

Na rewersie sztabki Róża umieszczono najważniejsze symbole informujące o jej wartości: stempel PAMP i stempel Essayeur Foundeur (rzeczoznawcy), do tego oznaczenie wagi, np. 1 Ounce, a także kruszcu – Fine Gold 999.9, co oznacza czystość złota na poziomie 99,99% (24 karatów). Ciąg cyfr i liczb w dolnej części awersu jest niepowtarzalnym numerem seryjnym przypisanym do konkretnej sztabki.

 

W co jest zapakowana sztabka złota?

Dostarczamy sztabkę w zamkniętych i przezroczystych, wytrzymałych opakowaniach, które pozwalają zachować wysoką jakość produktu. Po zakupie zalecamy przechowywanie sztabek zgodnie z branżowymi standardami dla kolekcjonerów oraz inwestorów.

Co potwierdza autentyczność sztabki?

Rolę certyfikatu autentyczności w sztabkach złota pełnią informacje znajdujące się na rewersie. Dzięki numerowi seryjnemu czy stemplowi rzeczoznawcy jesteś w stanie udowodnić oryginalność produktu – podobnie jak gramaturę czy próbę złota. Jako Coins From World stawiamy na rzetelne, profesjonalne podejście do każdego klienta, stąd możesz mieć pewność, że sprzedajemy wyłącznie autentyczne, cenne, wartościowe przedmioty kolekcjonerskie – nie tylko złote monety bulionowe, ale również sztabki PAMP ze Szwajcarii.

Sztabka złota PAMP Róża – zainwestuj w piękno i jakość

Szwajcarski wytwórca estetycznych produktów z metali szlachetnych PAMP słynie z bulionowych sztabek złota z motywem rzymskiej Fortuny, ale te przedstawiające kwitnącą różę są uznawane za równie piękne i wartościowe. Wiemy, że interesuje Cię inwestowanie w sprawdzone dobra luksusowe, a złoto inwestycyjne wykonane według najwyższych, szwajcarskich standardów zdecydowanie wpisuje się w te założenia.

Dlaczego sztabki złota PAMP Róża w Coins from World to dobry wybór?

  • Oferujemy różne warianty sztabek złota o wadze 5, 10, 20 oraz 31,1 gramów.
  • Sztabki złota PAMP 5 gram
  • Sztabki złota PAMP 10 gram
  • Sztabki złota PAMP 20 gram
  • Sztabki złota PAMP 1 uncja
  • Złoto jest jednym z najbezpieczniejszych, tradycyjnych form inwestowania – to preferowana forma długoterminowej lokaty, która cechuje się bezpieczeństwem i stabilnością.
  • Możesz mieć pewność, że sztabki złota PAMP są honorowane przez Szwajcarski Bank Centralny czy LBMA, a co za tym idzie, wszelkie znaczące giełdy towarowe czy instytucje finansowe na świecie. Ich wymiana na pieniądze nie stanowi żadnego problemu.
  • Stempel przysięgłego rzeczoznawcy, który podlega akredytacji i kontroli przez Szwajcarski Federalny Urząd Kontroli Metali Szlachetnych, jest gwarancją doskonałej jakości i czystości złota stosowanego do produkcji sztabek PAMP.
  • Wykorzystanie czystego złota i niepodważalna renoma producenta to nie jedyne wyróżniki sztabek PAMP – ich charakterystyczną cechą jest także unikatowa estetyka, ponieważ motyw róży na lustrzanym tle stanowi dowód szwajcarskiej precyzji i mistrzowskiego rzemiosła.

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz zachęcić do zainwestowania w piękne i cenne sztabki złota PAMP. Przekonaj się, że Szwajcaria jest domem wielu dóbr luksusowych, nie tylko zegarków. Ulokuj środki z Coins From World – Twoim sprawdzonym sklepem internetowym ze złotymi monetami i sztabkami!